280SE blijft niet lopen op benzine

Specifieke zaken omtrent het rijden op LPG kunnen hier geplaatst worden zodat we alle zaken omtrent LPG hier verzameld hebben staan.

Moderator: Benz-man

Plaats reactie
Rene1200

280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Rene1200 »

moi,

mijn 280 van 1983 wil niet blijven lopen op benzine.

ik kwam hier achter doordat de gaspot bijna leeg was en ik hem op benzine zette. direct de eerste bocht viel die uit en ik toen ik hem weer starten wilde lukte dat niet. toen weer terug op LPG en hij startte weer moeizaam, maar bleef wel stationair draaien op gas, daarna weer op benzine gezet en hij viel weer uit. dus toen maar weer starten op gas en daarna maar bij 1500/2000 toeren over op benzine en toeren houden op kruisingen en in bochten.

ook zei me moeder dat als ze achter me aanrijd er een verschrikkeleke erge benzine lucht van de auto komt.

toen ik de auto net had had ik dit met gas en bleek een vacu├╝mslang bij de motor los te zitten, maar ik kan nu niks biezonders vinden..

weet iemand wat dit is en hoe dit evt. te maken is zodat ik morgenvroeg al weer met auto naar het werk kan (half6 fietse is me beetje te koud die 25 km :oops: )

Gr.. Ren├®
Peter 500SEC

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Peter 500SEC »

Ik denk dat je een CO probleem hebt

Laat de motor eens goed op benzine afstellen ;)
Rene1200

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Rene1200 »

Peter 500SEC schreef:Ik denk dat je een CO probleem hebt

Laat de motor eens goed op benzine afstellen ;)

weet jij hoe dat zo opeens kan dan? vorige week vrijdag was t nog goed :?:
Gebruikersavatar
Marcedes-Benz
Expert Boarder
Expert Boarder
Berichten: 84
Lid geworden op: 18 jan 2013, 13:25
Roepnaam: Marc
Type wagen: 380SE
Bouwjaar: 1983
LPG: Ja
Locatie: Prov. Limburg

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Marcedes-Benz »

Heeft je auto op gas een keer geploft onder het rijden of bij het starten of bij het overschakelen van benzine naar gas.
Als dat zo is heb je een backfire gehad. Dan loopt ie wel nog op gas maar benzine geeft dan problemen.

suc6
Rene1200

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Rene1200 »

hee ja klopt, hij heeft een keer geploft indd ja. ik zal kijken of dat het is geweest en of ik het kan oplossen.
is doorrijden op gas gevaarlek of wil dat nog wel een week ongeveer tot ik tijd heb?

Gr.. Ren├®
Oene_

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Oene_ »

dus backfire.ik zou erst door rijden .tot jij tijd heb.
Rene1200

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Rene1200 »

dat kan verder geen kwaad dan?
Fun

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Fun »

Wat Mercedes-Benz zegt, zou zomaar best kunnen.
Ik heb dat ook aantal keren gehad, dan geeft het een harde plof, (lijkt net of een vogel tegen je raam aanvliegt).
Je kunt er rustig mee doorrijden, maar wel uitkijken.
Je moet voor zorgen dat je bougies, kabels en verdelerkap goed en droog zijn, het beste is om alles te vernieuwen.
Een geringe lekkage kan al problemen geven.

Tip: Toen ik die 280SE op gas nog had, sloeg de motor bij koud weer af wanneer je stopt voor de verkeerslicht of een kruising.
Ze hebben bij de garage een soort klepje voor de lucht inlaat geplaats. Dit om te voorkomen dat de moter niet te veel koude lucht binnen kreeg, de koude luchttoevoer moest een beetje geknepen worden.
Hierna geen probleem meer gehad.

Gr.,
Jan
Rene1200

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Rene1200 »

het was indd. de stuwschijf. omdat ik vanmiddag MOEST rijden heb ik hem voor nood eerst maar laten rechtpersen bij de plaatselijke smit :P
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Gebruikersavatar
Douwe
Diamant Boarder
Diamant Boarder
Berichten: 8906
Lid geworden op: 01 mei 2010, 19:54
Roepnaam: Douwe
Type wagen: Ander type
Bouwjaar: Nieuwer
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens: Mercedes sprinter w906 ex ambulance
Locatie: Sexbierum

Re: 280SE blijft niet lopen op benzine

Bericht door Douwe »

ik zou hier en daar eens controleren of je geen vacu├╝m problemen hebt of slechte ontstekings delen
een backfire komt niet vanzelf ;)
Plaats reactie